.Default.reDropDownBody { min-width: 60px; }
پنج‌شنبه, 2 خرداد 1398
رو عنوان : پروانه مافی در گفتگو با شبستان:
عنوان : جبران خسارات سیل نیاز به هم افزایی ملی دارد
تاريخ :
 ۷۷۶/۱۱/۰۳ 
ساعت : ۱۰:۲۰:۵۱
عنوان گروه خبري : مجلس . مجمع نمایندگان .

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

«پروانه مافی» در گفت و گو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری شبستان با اشاره به سیل های اخیر در کشور گفت: میزان خسارت برآورد شده از حادثه سیل 35 هزار میلیارد است ‌البته خود استانداران و افرادی که در استان ها هستند گاهی بیشتر از این عدد را تخمین می زنند.

 

 

نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: عدد این خسارت بالاست و دولت به تنهایی نمی تواند برای جبران آن اقدام کند. اگر کمک مردم و پویش های ملی نباشد، عملا سیل زده ها علاوه بر اینکه زندگی شان را از دست دادند روحیات و روان شان را نیز از دست می دهند.

 

 

وی تصریح کرد: مردمی که در مناطق سیل زده حضور دارند، کار و زندگی شان چه کشاورزی چه دامداری چه آبزی پروری و چه کارهای تولیدی باشد را از دست داده اند، خانه و زندگی و اثاثیه شان نیز از بین رفته است، از جایی که زندگی می کردند کنده شده اند و به جای دیگر رفته اند. مجموعه اینها آثار روانی شدیدی به آنها وارد کرده است.

 

 

مافی تاکید کرد: لذا برای کمک به این افراد و در جهت همیاری با دولت یک عزم ملی لازم است، حتی ایجاد رقابت مثبت بین افراد برای کمک رسانی به سیل زدگان با تبلیغات مثبت امری موثر است و این باعث می شود که دیگران هم برای کمک رسانی تشویق شوند.

 

 

رییس فراکسیون خانواده مجلس شورای اسلامی با تاکید بر اینکه جبران این خسارت نیاز به هماهنگی و هم افزایی ملی دارد، تصریح کرد: همه باید با هم کار و حرکت کنند تا حداقل شهریور این افراد که در حال حاضر در محل های اسکان اضطراری زندگی می کنند، اسکان موقت پیدا کنند و مشکلات شان تا حدودی هموار شود.


نمایش تعداد بازدیدها : 26

بازگشت           چاپ چاپ         
 

DOURAN Portal V4.0.0.0

V4.0.0.0